Užmaskuotos, slaptos kameros

Slaptos kameros naudojamos demaskuoti auklę, darbuotoją ar sutuoktinį. Slaptos kameros, pvz. slapta kamera rašiklyje, kamera laikrodyje, slapta kamera signalizacijos pultelyje ar kamera - saga yra beveik nepastebimos ir puikiai tiks slaptam ir nepastebimam filmavimui. Internetinės Slaptos IP kameros leis slapta stebėti ofisą ar namus realiu laik...

Slaptos kameros naudojamos demaskuoti auklę, darbuotoją ar sutuoktinį. Slaptos kameros, pvz. slapta kamera rašiklyje, kamera laikrodyje, slapta kamera signalizacijos pultelyje ar kamera - saga yra beveik nepastebimos ir puikiai tiks slaptam ir nepastebimam filmavimui. Internetinės Slaptos IP kameros leis slapta stebėti ofisą ar namus realiu laiku naudojant išmanųjį telefoną.

Less
More
Rodoma 25 - 30 iš 30
 • Slapta kamera “pasidaryk pats”

  Slapta kamera “pasidaryk pats” yra puiki priemonė pačiam susimontuoti slaptą kamerą reikiamoje vietoje. Sistemą sudaro maža kamerytė, kurios matmenys tik 9 mm x 9 mm x 9 mm, o pats objektyvas dar mažesnis.

  330,00 €
 • Stalinis laikrodis - kamera

  Stalinis laikrodis su užmaskuota mini kamera, tai puikus įrankis, kuris leis lengvai filmuoti nepatraukdamas dėmesio.

  70,00 €
 • Stalinis laikrodis - Slapta kamera 4GB

  Stalinis laikrodis su užmaskuota mini kamera, tai puikus įrankis, kuris leis lengvai filmuoti ar fotografuoti nepatraukdamas dėmesio.

  70,00 €
 • Stalo laikrodis su slapta kamera FM20

  Tai slaptas vaizdo įrašymo įrenginys su užmaskuota FHD naktinio matymo kamera stalo laikrodyje. Įrenginys slaptai įrašo vaizdą ir garsą. Laikrodis su slapta kamera atrodo kaip paprastas elektroninis laikrodis, bet tai profesionalus vaizdo įrašymo įrenginys su aukštos kokybės slapta kamera.

  340,00 €
 • Tikras Iphone pakrovėjas su slapta kamera

  Stebėkite vaizdo įrašus realiuoju laiku iš išmaniojo telefono, bet kurioje pasaulio vietoje! Tai vaizdo įrašymo įrenginys su slapta užmaskuota kamera. Dėka Wifi ir IP Jūs galėsite peržiūrėti ir administruoti įrašus mobilaus telefono pagalba iš bet kurios pasaulio vietos!

  330,00 €
 • Tušinukas - Slapta kamera 8GB (1280 x 960)
  Sumažinta kaina
  Išparduota
  Tušinukas - Slapta kamera 8GB (1280 x 960)

  Tušinukas su užmaskuota mini kamera, tai puikus įrankis, kuris leis lengvai filmuoti ar fotografuoti nepatraukdamas dėmesio. Turi galimybe įsijungti nuo garso. Įrenginys gali veikti kaip web kamera.

  84,00 € 90,00 € -6,00 €