DNG - Garso pasiklausymo įrangos slopintuvas

Dėl kainos prašome teirautis telefonu arba el. paštu.

DNG skirtas konfidencialiai informacijai apsaugoti nuo nutekinimo naudojant blakes, kurių neįmanoma nustatyti tradiciniais paieškos prietaisais. DNG apsaugo nuo pasiklausymo naudojant įtaisus, sumontuotus per visą saugomų patalpų perimetrą arba ne patalpose – laidinius mikrofonus, kontaktinius mikrofonus, siųstuvus, naudojamus informacijai perduoti 220 V tinkle, bei vadinamąsias langų sistemas, kurių veikimo principas yra pagrįstas lazerio/infraraudonųjų/mikrobangų spindulių atspindėjimu. Sistemos su DNG generatoriumi yra papildoma jūsų informacijos apsaugos priemonė.

DNG prietaise yra trys nepriklausomi skaitmeniniai baltojo triukšmo generatoriaus kanalai. Baltasis, nes jame yra visi dažnių komponentai (harmonikos), būdingi žmogaus balso spektrui. Tai, kad jame yra visi žmogaus balso dažnio komponentai, leidžia veiksmingai kovoti su įvairiausiais verbalinės informacijos išvalymo metodais.

Vyrišką arba moterišką balsą sudaro daugybė dažnių (harmonikų). Šie dažniai svyruoja nuo 100 iki 6 000 kHz. Pasiklausymo įtaisai paprastai turi mažesnį dažnių diapazoną (nuo 300 iki 3 kHz), kadangi juos riboja techninės galimybės ir maitinimo elementų darbo trukmė. DNG veikia 250–5 000 Hz diapazone, ir tai yra optimalus intervalas, naudojamas populiariausiems pasiklausymo įtaisams slopinti.

DNG lygio nustatymo mikrofonas
DNG turi grįžtamojo ryšio kanalą, kuris leidžia greitai ir lengvai nustatyti reikiamą triukšmo lygį.

DNG vibracinis spinduolis
Skirtas sienų, langų, lubų, grindų ir vamzdžių apsaugai. Vienas vibracinis spinduolis apsaugo 3x3 m ploto mūrinę sieną, vieną langą arba vieną vandentiekio ar šilumos vamzdį. Kai paviršiai yra kiti, spinduolių kiekis gali skirtis.

DNG akustinis spinduolis
Skirtas kabamųjų lubų ertmių, nišų, spintų, ventiliacijos angų apsaugai.

Nuotolinės aktyvacijos įtaisas
Techninių saugos sistemų nuotolinės aktyvacijos įtaisas. Skaitmeninis radijo signalo kodavimas, mažas radijo pakabukas.